Aktualności > 25 -- 26 kwiecień 2009 - Ekstremalnie aż do bólu -

Grupa uczestników przyjechała do Szczyrku w celu poszukiwania ekstremalnych doznań. Pierwszy wieczór uczestnicy spędzili w chatach z bali położonych wysoko w górach, tam oczekiwała na nich kapela góralska i suto zastawiane stoły. Kolejny dzień to była długa i pełna przygód przeprawa. Uczestnicy otrzymali notatki nawigacyjne i wyruszyli w teren zdobywając na trasie punkty. Emocji nie brakowało, niektóre osoby z pełnym poświeceniem nawigowały, poszukiwały wskazówek, biegały po lesie.
A przygód było wiele: niektóre załogi musiały zmierzyć się z rozerwanym kołem lub innymi zmaganiami terenowo -- sprzętowymi, dodatkowo na trasie ciągle zalegał śnieg, co nieraz przyczyniło się do sporych problemów z przejazdem, jednak okazało się, że dla załóg nie było rzeczy niemożliwych i poradziły sobie z każdym, nawet najtrudniejszym zadaniem.

Przeprawę zakończyła wizyta w hotelowym basenie i uroczysta wieczorna kolacja, na której nastąpiło wręczenie nagród. Pozostała część wieczoru upłynęła na tańcach i pikantnych opowieściach o przygodach off-roadowych.
LINKI